Celoskleněné konstrukce - skleněné dveře, skleněné stěny, skleněná zábradlí a sprchové kouty

Sklo je současným designově čistým materiálem, který svými fyzikálními a optickými vlastnostmi umožňuje členit prostor, opticky propojit části prostoru a barevně ovlivnit atmosféru. Dotváří barevnost a pozitivně mění životní prostředí. Je ideálním stavebním prvkem v bytech, rodinných domech, kancelářích a v obchodních prostorách.

Pro skleněné konstrukce používáme kvalitní plavené sklo float ESG - tepelně tvrzené o síle 6, 8,10, 12, 15 a 19 mm nebo VSG - lepené  (laminované) v konstrukci VSG, 2xESG 44.2, 66.2, 88.2, 1010.2, 1212.2 s foliemi EVA s Cross-linkem. Konstrukční kování od firem PCA, Inal, Dorma, Griffwerk,Vitris, Minusco a PS.

Dodáváme rovná i ohýbaná skla až do formátu Jumbo. Ve výrobním programu máme skleněné dveře otvíravé, skleněné dveře posuvné i skleněné dveře kyvné včetně skleněných dveří vhodných do zárubní.

Skleněné dveře mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé, dále také skládací skleněné stěny harmonikové a posuvné do parkoviště.

Skleněné dveře vyrábíme v bezrámovém provedení - celoskleněné dveřeSkleněné dveře jsou součástí celoskleněných stěn, dělících příček, fixního zasklení, shopfrontů, výkladců a mnoha dalších skleněných konstrukcí.

Realizujeme skleněné fasády, skleněné zábradlí, strukturální zasklení, posuvné stínící okenice, skleněné obklady, dále také skleněné podlahy, parkety a zábradlí. Samostatnou skupinu tvoří skleněné sprchové kouty, vanové zástěny a obklady koupelen.

Nejkrásnější restaurace u nás? Nad stoly kvetou i lustry. Entrée

Realizace skla, obkladů a konstrukcí v restauraci ENTRÉE ze soutěže Interiér roku 

Atypické ocelové zárubně ve skleněné stěně.

Atypické masivní zárubně ve skleněné stěně

google-site-verification:google550be0981b9f25d0.html