Rámové hliníkové konstrukce

Tato část portfolia výrobního programu firmy MIJA-THERM zahrnuje specifické skupiny produktů, které používají speciální hliníkové profily k vytvoření konstrukcí a výrobků pro stavebnictví. Hliníkové profily lze dodat v jakémkoliv odstínu dle RAL nebo v imitaci dřeva, nebo také nástřikem práškovou barvou COMAXIT.

Zakázková výroba zahrnuje výrobky jako  jsou skleněné vitrínyskleněné výstavní skříně, regály a police v konstrukci z lepených skel s možností kombinace s laminem a dalšími stolařskými prvky, a to vždy na základě našich návrhů a požadavků investora.

Dalším produktem jsou obložkové, hliníkové zárubně. Jedná se o propracované řešení pro výrobu obložkových zárubní z profilů německého výrobce, firmy Küffner. Nakupujeme  profily pro výrobu zárubní pro otvíravé, kyvné i posuvné dveře do pouzdra. Firma MIJA-THERM je obchodním zástupcem této společnosti pro ČR a SR a zárubně vyrábí z dodaných profilů ve své výrobní hale v sídle společnosti. Profily jsou tvarově přizpůsobeny různým typům použití - ostré hrany, obloukové hrany, různé šíře a síly ostění, pro falcové dveře i bezfalcové dveře, skryté zárubně, zárubně s nadsvětlíkem, pro dvoukřídlé dveře a mnoho dalšího. Do tohoto sortimentu patří i tvarové okopové lišty, které ideálně řeší přechod podlahy a stěny a umožňují tak skrýt různá vedení v soklu a bezproblémový úklid.

Pergola VARIO je systém profilů a komponentů, které umožňují vyrobit variabilní zastřešení v obytné části zahrady, zakrytí venkovních letních předzahrádek, propojovacích koridorů a jakéhokoliv prostranství. Hlavní výhodou řešení je variabilita systému, která umožňuje mít otevřený prostor nad hlavou přes regulované stínění proti slunci až po úplného vodotěsného uzavření v prostoru posezení. Systém je značkovým produktem firmy ALUMIL, kterou na našem trhu zastupujeme. Profily a komponenty jsou zpracovávány ve výrobní hale společnosti.

Výdejní okno SLIDE-H je produkt, který umožňuje vyrábět na zakázku posuvná, velmi subtilní okna s širokým využitím v prostorách, kde dochází ke styku mezi zákazníkem a dodavatelem služby, např. příjem v laboratořích, lékárnách, výdej v kuchyních, prodej skipasů, občerstvení, pokladny, podatelny a mnoho dalších. Nabízí řešení, která plastové ani klasické hliníkové systémy neumožňují.

Zimní zahrady realizujeme ze „studených“ profilů s posuvnými rámovými výplněmi ve fixní a posuvné variantě.

Střešní světlíky sedlové, obloukové, kopulové a požární klapky vyrábíme na zakázku z hliníkových profilů a polykarbonátu. Jedná se o bezúdržbový systém s možností ventilačních křídel i nucené ventilace v čele světlíku.

Dělící stěny jsou vyráběny na zakázku dle požadavku investora. Jedná se o subtilní hliníkový rám vyplněný dutinkovým polykarbonátem, sklem, síťovinou, MDF deskami, palubkami a dalším materiálem.
google-site-verification:google550be0981b9f25d0.html