Zaslat nezávaznou poptávku

Výdejní okna SLIDE-H

Výdejní okna nacházejí uplatnění snad ve všech odvětvích podnikání. Ve státních budovách i neziskových organizacích. Výdejní okna (posuvná, výsuvná...) vyrobíme přesně na míru v moderním provedení, ať už se jedná o výdejní okénka do skladu, jídelny, sázkové kanceláře, či na vrátnici. Tyto naše výrobky používá ke své spokojenosti již řada českých a slovenských firem. Naše výrobky splňují ta nejpřísnější kritéria z pohledu zabezpečení a estetiky.

Společnost MIJA-Therm představuje variabilní, stavebnicový systém horizontálních a vertikálních posuvných okenních křídel, který dodává na trh pod obchodním názvem SLIDE H. Tento moderní prvek otvorových výplní je určen především jako výdejní okna do jídelen, prodejních stánků, podatelen, přepážek a všude tam, kde je nutné mobilně oddělit zákaznickou a obslužnou stranu provozu. 
Posuvná výdejní okna jsou vyrobena ze systémových, subtilních, hliníkových profilů v povrchové úpravě přírodní elox, případně nástřik práškovou barvou dle vzorníku RAL. Posuvné křídlo výdejního okna je osazeno bezpečnostní zarážkou, která automaticky zajistí ochranu před případným pádem křídla do spodní polohy, nebo vytvoří otvor v požadované výši.
Pro větší rozměry je možné vybavit výdejní okno zvedacím mechanismem, který zajistí snadnou manipulaci. V krajních polohách je křídlo aretováno zámkem.
Jako výplně nabízíme polykarbonáty nebo jakákoliv skla o síle 4 a 6mm, bezpečnostní skla kalená i lepená. Systém s izolačními dvojskly lze použit i v exteriéru. Tento moderní a vysoce variabilní systém posuvných výdejních oken SLIDE H splní veškerá Vaše očekávání
a zajistí bezpečný, dlouholetý a bezúdržbový provoz.

 

  Výdejní okno    vydejní okno

Prospekt - výdejní okno SLIDE H můžete stáhnout zde (CZ): Prospekt SLIDE H.pdf

Prospekt - výdejní okno SLIDE H můžete stáhnout zde (ENG): Prospekt SLIDE H.pdf

Technický výkres k systému SLIDE H můžete stáhnout zde: SLIDE H výkres.pdf

Novinkou v sortimentu výdejních oken je lakování práškovými barvami s použitím různých barev pro inetriér a exteriér - lze vidět na dvou níže zobrazených fotografiích.

Galerie

google-site-verification:google550be0981b9f25d0.html