Zaslat nezávaznou poptávku

DECOR glass

Moderním trendem v architektuře je v poslední době čím dál častěji použití skla jako obkladového materiálu stěn - skleněné obklady. Jeho použití je téměř univerzální - do sprchových koutů a obecně do koupelen místo keramiky, za kuchyňské linky, jako estetický či designový prvek v interiéru apod.

skleněný obklad

Skleněné obklady nejen do kuchyně

Vdechněte interiéru nový a svěží vzhled díky téměř neomezeným možnostem výrobků řady MIJA-GLASS Decor, který okamžitě upoutá pozornost každé návštěvy. S námi se na výsledku můžete aktivně podílet! Společně můžeme podle grafické předlohy navrhnout obklad stěny za kuchyňskou linkou, nahradit běžná jednobarevná skla dvířek nepřebernou škálou vzorů, nebo vzorem vlastním, stejně jako můžeme realizovat skleněnou kuchyňskou desku pečlivě sladěnou s okolním interiérem přesně podle Vašich představ. Svůj interiér můžete doplnit o laminované skleněné dveře s nápaditým vzorem a docílit tak jedinečného a nadčasového designu, který bude díky přirozeným vlastnostem skla působit luxusním dojmem. Laminované sklo s grafickým podkladem najde své uplatnění nejen v kuchyních, ale také v koupelnách, ložnicích, obývacích i dětských pokojích, záleží pouze na Vaší fantazii.

Projevte svou kreativitu, pochlubte se známým vlastním návrhem koláže. Podkald může být totiž navržen i z různých druhů textilií, dřevin a jiných přírodních i umělých materiálů. Díky laminaci si Váš výtvor uchová ve skle stálý tvar, elegantní vzhled a snadnou údržbu. Takové jedinečné umělecké dílo jistě uchvátí každou návštěvu.

Pokud dáváte přednost jednobarevným skleněným obkladům, můžeme Vám nabídnout různé druhy skla - lakovaná skla tvrzená, nebo netvrzená ve 12 základních barevných odstínech nebo na přání zákazníka dodáme sklo v barvě dle vzorníku RAL CLASSIC, dále BS4800, BS381C, případně namícháme speciální odstín dle dodaného vzorku barvy.

 

skleněný obklad    skleněný obklad

Galerie

google-site-verification:google550be0981b9f25d0.html