Zasklívání balkonů a lodžií

Zvětšení obytné plochy, vytvoření zimní zahrady, propojení interiéru s exteriérem, zabezpečení bytu proti vandalům, snížení tepelných ztrát, odhlučnění bytu, to vše Vám umožní zasklívání balkonů nebo zasklívání lodžií.

Rámový zasklívací systém, který spočívá v uzavření stavebního otvoru sklem ( floattl. 4-8 mm nebo izolačními dvojskly v konstrukční síle 16,18 mm) osazeným do hliníkových profilů - rámů. Rámy lze dodat v jakémkoliv odstínu dle RAL nebo v imitaci dřeva, nástřikem práškovou barvou. Vytváříme tak posuvná křídla, umožňující uzavření nebo otevření prostoru do okolí. Značkový rámový systém pro uzavření balkonů a lodžií vyrábíme z profilů firmy COPAL.

Bezrámový zasklívací systém, který je designově čistou a elegantní variantou řešení uzavření balkonů a lodžií. Nabízí velmi jednoduché, esteticky čisté a profesionální řešení. Je použito tepelně tvrzené sklo síly 6-8 mm, osazené do vodících segmentů, které umožňují odsunutí a složení celého systému k boční straně. Vodící kolejnice jsou vyrobeny z hliníku. Výhodou je větší možnost otevření prostoru, nevýhodou potom nižší těsnost systému.

Značkový bezrámový systém pro uzavření balkonů a lodžií vyrábíme z komponentů firmy COVER a ASAS.

google-site-verification:google550be0981b9f25d0.html