Zaslat nezávaznou poptávku

Bezrámový systém

Bezrámový zasklívací systém je elegantní variantou řešení uzavření balkonů a lodžií Vašeho domu či bytu. Nabízí velmi jednoduché, esteticky čisté a profesionální řešení pro rozšíření a zkvalitnění obytné plochy bytu bez navýšení nájemného. Instalací se dosáhne snížení nákladů na vytápění, odhlučnění bytu, zabránění pronikání prachu, odstranění problémů se zatékáním, sněhem a vytvoření další překážky proti vniknutí do bytu.

Prezentovaný systém se, oproti běžným řešením uzavření lodžií, vyznačuje pohledovou čistotou, která neovlivňuje architektonický vzhled budovy a vyhovuje všem požadavkům pro jeho užití. (Skleněné dílce bez svislých rámů)

POPIS SYSTÉMU: Vodící prvky systému jsou vyrobeny z hliníkové slitiny s bezúdržbovou povrchovou úpravou - nástřik práškovým plastovým potahem v bílé barvě. Skleněné dílce v šířce 600 - 660 mm jsou vyrobeny z bezpečnostního tvrzeného skla síly 6 mm (kalené, 6* vyšší pevnost) a jsou slepeny a snýtovány s profily pro uložení.

V horní části jsou zavěšeny na pojezdovou kolejnici ukotvenou do stropu a spodní část je vedena v posuvných segmentech po spodní kolejnici uchycené do zábradlí. Skleněné dílce se posouvají ve vedení ke zvolené straně lodžie, kde v krajní poloze dochází k otočení skleněných segmentů a uchycení ke stěně lodžie. Systém umožňuje nastavení ventilačního křídla pomocí aretace do několika poloh. Systém je možné realizovat na přímé, rohové i částečné jednostranné i oboustranně předsunuté lodžie. Není vhodný pro zasklívání klasických plně vysunutých balkonů bez stropního prvku (panelu).

Klempířské prvky: Přechod zasklení (spodní kolejnice) a profilu zábradlí je oplechován parapetním plechem z vnější i vnitřní strany. Dodáváme bezúdržbové ocelové plechy s povrchovou úpravou žárový zinek a potah plastem v odstínu bílém nebo hnědém.

Uzavření spodní části lodžie: Pro komplexnost řešení dodáváme i uzavření spodní části lodžie, které nabízíme v několika variantách dle požadavku zákazníka. V nabídce je možnost kompletní výměny zábradlí, překrytí stávajícího zábradlí z vnitřní nebo vnější strany nebo doplnění části zábradlí.

Varianty výplní zábradlí:

   - čiré sklo síla 4, 6 mm pro doplnění k stávajícímu zábradlí

   - sklo s drátěnou vložkou

   - sklo kalené, lepené, barvené

   - polykarbonátové dutinkové desky síly 6, 8, 10 a 16mm v provedení čirém, opalizovaném nebo kouřovém

Rozměry: maximální délka zasklení lodžie při odsouvání a otáčení skel na jednu stranu 6,5 m. Maximální délka zasklení lodžie při odsouvání a otáčení skel na obě strany 13,0 m. Maximální výška zasklení 2,0 m ve variantě cover 2,6 m.

Hmotnost: hmotnost systému na jeden bm při výšce zasklení 1,5 m 25,0 Kg.

Tepelnětechnické vlastnosti: snížení spotřeby energie na vytápění u středních bytů orientovaných na neosluněnou stranu cca o 21,0 % u středních bytů orientovaných na osluněnou stranu cca o 37,0 %.

Způsob osazení výrobku: zkompletované díly systému se osadí z lodžie do pohledové části pomocí ocelových kotev. Montáž provádí dva pracovníci v rozmezí cca 4-8 hodin dle náročnosti přípravy a použitých lemových plechů.

Provoz a údržba: mazání horních pojezdových koleček silikonovým olejem jedenkrát ročně, čištění vnější strany skel posunutím a otočením skel k vnitřní boční stěně lodžie.

 

 

Bezrámový systém COVER - zasklívací systém. Prospekt ke stažení zde: Prospekt_COVER.pdf

Prospekty v PDF ke stažení: bezrámový systém.pdf

Galerie

google-site-verification:google550be0981b9f25d0.html