Zaslat nezávaznou poptávku

Zábradlí Balustra Duo

Systémové hliníkové zábradlí MIJA Balustra Duo

Systém dvojitých lodžií panelových domů.

Jedná se o specifický, certifikovaný systém zábradelních konstrukcí s výplní, který je doložen statickým posudkem konstrukce včetně kotvení do panelů a atestem skleněných výplní.
Zábradlí pro jednotlivá patra je vyrobeno ze dvou částí na celou šířku dvoulodžie ( panel, středová kotevní noha, panel).
Zábradelní konstrukce je vyrobena z hliníkových systémových profilů s drážkou pro skleněnou výplň v povrchové úpravě RAL 9016, ( možno dle požadavku investora) lakovaných práškovou barvou. Profily jsou spojovány výhradně nerezovými šrouby do požadovaného tvaru a členění.
Pro výplně je použito bezpečnostní sklo connex mléčný nebo čírý 33.1., obvodově zatěsněno do profilů transparentním silikonem.
Madlo zábradlí je vyrobeno ze silnostěnného uzavřeného profilu v příslušné RAL, spojené nerez šrouby s rámem zábradlí. Středová kotevní konzole je svařovaná z hliníkových, silnostěnných , uzavřených profilů, kotvených do středového panelu ocelovými kotvami ve třech kotevních bodech. Rámy zábradlí jsou kotveny zdvojenými kotvami na bocích do panelů a do podlahy lodžie. Vše ocelové kotvy a nerez šrouby. Madlo zábradlí je dále kotveno pomocí hliníkových L. profilu do bočního panelu a středové konzoly.
Zábradelní konstrukce je instalována s minimálně 5 mm spárou od podlahy, pro odvod vody z lodžie.

google-site-verification:google550be0981b9f25d0.html