Zabýváme se zakázkovou výrobou prosklených a celoskleněných vitrín pro obchody, galerie, školy, výstavní prostory atd. Dobře víme, že hezká vitrína umí představit a následně prodat zákazníkovi zboží v co nejlepším světle. Proto je nabízíme v různých provedeních. Oblíbené jsou samozřejmě vitríny celoskleněné, které lepíme speciálními UV lepidly. Pro naše zákazníky často tvoříme i vitríny v kombinaci hliníkových profilů a skla nebo vitríny z laminovaných desek a skla. A samozřejmě vitríny speciální – dle přesných instrukcí zákazníka.

Skleněné vitríny umíme vybavit jednokřídlými nebo dvoukřídlými dvířky, případně i dvířky výklopnými. Na přání je doplňujeme zámky, západkami, úchytkami, madly nebo magnetickým systémem. Pro uložení vašich produktů lze instalovat lankový systém stavitelných polic nebo mohou být police fixní.

Vitríny lze vybavit efektním osvětlením pomocí bodových světel, oblíbené jsou ale i LED pásky s osvětlením jednotlivých polic.

Typové celoskleněné vitríny v několika provedeních najdete na našem e-shopu zde.

Stáhněte si zcela zdarma
náš nový e-book!
Stáhnout
Podobné články

Výstavní skleněné vitríny pro ideální prezentaci výrobků

Zabýváme se zakázkovou výrobou prosklených a celoskleněných vitrín pro obchody, galerie, školy, výstavní prostory atd. Dobře víme, že hezká...
Menu
Filtrovat dle kategorie