Naše shopfronty obchodů na Hlavním nádraží v Praze

Už přes 25 let vyrábíme a instalujeme skleněné výkladce (zvané též jako shopfronty či vstupní portály) pro největší tuzemské prodejny a nákupní galerie. Po letech praxe víme, že si takto provozně zatěžované prostory zaslouží netradiční technická a konstrukční řešení v kombinaci s nadčasovým designem. A možná právě proto se můžeme pyšnit řadou referenčních dodávek pro největší nákupní centra v České republice. Podívejte se na naše realizace pod článkem.

Naše shopfronty mohou mít fixní stěny, otvíravé dveře, posuvné dveře nebo celé skládací stěny. Výběr je na vás či na vašem architektovi.

Při výrobě používáme bezpečnostní kalené sklo, na které lze dle přání klienta dále pískovat takřka libovolné grafické motivy. V praxi jsou skleněné dílce usazeny nejčastěji do U-profilů u podlahy a stropu. Vstupní otvor do obchodní jednotky osazujeme nejčastěji automatickými skleněnými dveřmi, jednokřídlými nebo dvojkřídlými. Často se ale používají i celoskleněné bezrámové dveře doplněné roletou či mřížemi. Součástí každého shopfrontu je také kvalitní kování od prověřeného dodavatele.

Aktuální novinkou jsou skládací posuvné stěny shopfrontu. Jde o skleněné panely o tloušťce 10-12 mm uchycené ve svěrné liště.

 

Stáhněte si zcela zdarma
náš nový e-book!
Stáhnout
Podobné články

Naše realizace získala ocenění Kanceláře roku 21 století

Když jsme v březnu minulého roku zahajovali práce v nových kancelářích společnosti Nano Energies, netušili jsme, že tyto prostory o rok…

Nutrend World – na unikátní interiéry jsme specialisté

Značnou část roku 2018 jsme velmi rádi věnovali výjimečné budově zvané NUTREND WORLD. Stovky metrů našeho skla ve…

Menu
Filtrovat dle kategorie