Naše shopfronty obchodů na Hlavním nádraží v Praze

Už přes 25 let vyrábíme a instalujeme skleněné výkladce (zvané též jako shopfronty či vstupní portály) pro největší tuzemské prodejny a nákupní galerie. Po letech praxe víme, že si takto provozně zatěžované prostory zaslouží netradiční technická a konstrukční řešení v kombinaci s nadčasovým designem. A možná právě proto se můžeme pyšnit řadou referenčních dodávek pro největší nákupní centra v České republice. Podívejte se na naše realizace pod článkem.

Naše shopfronty mohou mít fixní stěny, otvíravé dveře, posuvné dveře nebo celé skládací stěny. Výběr je na vás či na vašem architektovi.

Při výrobě používáme bezpečnostní kalené sklo, na které lze dle přání klienta dále pískovat takřka libovolné grafické motivy. V praxi jsou skleněné dílce usazeny nejčastěji do U-profilů u podlahy a stropu. Vstupní otvor do obchodní jednotky osazujeme nejčastěji automatickými skleněnými dveřmi, jednokřídlými nebo dvojkřídlými. Často se ale používají i celoskleněné bezrámové dveře doplněné roletou či mřížemi. Součástí každého shopfrontu je také kvalitní kování od prověřeného dodavatele.

Aktuální novinkou jsou skládací posuvné stěny shopfrontu. Jde o skleněné panely o tloušťce 10-12 mm uchycené ve svěrné liště.

 

Stáhněte si zcela zdarma
náš nový e-book!
Stáhnout
Podobné články

Kino Oko v Šumperku má nový kabát. Byli jsme u toho

Pro firmu STAVREL s.r.o. jsme vyrobili skleněné řešení na míru. Tentokrát do příjemné kavárny v Kině Oko v Šumperku. Dvě…

Naše sklo zdobí nové prostory Městské knihovny v Šumperku

Krásná budova a krásné prostory určené především milovníkům literatury a umění si zaslouží to nejlepší. Jsme rádi, že jsme se…

Menu
Filtrovat dle kategorie