Naše shopfronty obchodů na Hlavním nádraží v Praze

Už přes 25 let vyrábíme a instalujeme skleněné výkladce (zvané též jako shopfronty či vstupní portály) pro největší tuzemské prodejny a nákupní galerie. Po letech praxe víme, že si takto provozně zatěžované prostory zaslouží netradiční technická a konstrukční řešení v kombinaci s nadčasovým designem. A možná právě proto se můžeme pyšnit řadou referenčních dodávek pro největší nákupní centra v České republice. Podívejte se na naše realizace pod článkem.

Naše shopfronty mohou mít fixní stěny, otvíravé dveře, posuvné dveře nebo celé skládací stěny. Výběr je na vás či na vašem architektovi.

Při výrobě používáme bezpečnostní kalené sklo, na které lze dle přání klienta dále pískovat takřka libovolné grafické motivy. V praxi jsou skleněné dílce usazeny nejčastěji do U-profilů u podlahy a stropu. Vstupní otvor do obchodní jednotky osazujeme nejčastěji automatickými skleněnými dveřmi, jednokřídlými nebo dvojkřídlými. Často se ale používají i celoskleněné bezrámové dveře doplněné roletou či mřížemi. Součástí každého shopfrontu je také kvalitní kování od prověřeného dodavatele.

Aktuální novinkou jsou skládací posuvné stěny shopfrontu. Jde o skleněné panely o tloušťce 10-12 mm uchycené ve svěrné liště.

 

Stáhněte si zcela zdarma
náš nový e-book!
Stáhnout
Podobné články

Unikátní moravské vinařství zdobí sklo od MIJA-Therm, s.r.o.

Až do finále kategorie nejlepších developerských projektů roku se v prestižní soutěži MIPIM Awards dostalo moravské vinařství Lahofer. Ač...

Naše sklo v kancelářích roku

Začátkem roku 2018 jsme dostali za úkol vyrobit, dovézt a instalovat kompletní skleněné prvky kanceláří Nano Energies na ploše...
Menu
Filtrovat dle kategorie